28 января 2022

Tesla відмовиться від нових моделей заради зростання виробництва

Tesla відмовиться від нових моделей заради зростання виробництва
1452

Найбільший виробник електромобілів Tesla прозвітував про рекордні результати 2021 року, в якому він майже подвоїв постачання (+87%, до 936 222 машин). Проте компанія зазнала на собі глобальних логістичних проблем і через них поки що відмовиться від розширення модельного ряду. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на TheBell.

Прибуток у 2021 році досяг рекордних $5,5 млрд на виторг $53,8 млрд. Валова рентабельність автобізнесу зросла до 29,3% з 25,6% у 2020 році.

Засновник Tesla Ілон Маск визнав, що через логістичну кризу та дефіцит чипів підприємства компанії не працюють на повну потужність. Дефіцит напівпровідників, хоч і менш суворий, збережеться весь 2022 рік і мине лише 2023 року, очікує він.

Тому компанія заморозить розробки нових моделей та зосередиться на організації виробництва. Випуск у 2022 році повинен зрости не менш ніж на 50%, тобто Tesla готується виробити щонайменше 1,5 млн електромобілів. Однак серед них не буде ні пікапа Cybertruck, ні електровантажівки Semi, ні колись обіцяного Маском «електромобіля за $25 000». Ці плани віднесено на 2023 рік.

Читайте також: Tesla встановила рекорд з постачання електромобілів у четвертому кварталі

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также