15 апреля 2022

Inditex відкрила найбільший у світі магазин Zara

Inditex відкрила найбільший у світі магазин Zara
1414

У столиці Іспанії Мадриді відкрився найбільший у світі магазин мережі Zara, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Detail.

Найбільший у світі магазин Zara відкрився в Мадриді на території хмарочоса Edificio España. Одночасно з ним було відкрито новий магазин Stradivarius (також належить Inditex). Разом вони займають 9000 кв. м, з яких 5000 кв. м — торгові площі.

Новий магазин Zara зайняв чотири поверхи. У ньому реалізовано низку технічних новинок, основна мета яких — скоротити різницю між офлайн та онлайн продажами. У магазині розташована велика зона самообслуговування, що дозволяє покупцям не використовувати готівку для оплати покупок. За допомогою сервісу Pay&Go покупці можуть розплачуватися через мобільний телефон із будь-якої точки магазину, скануючи QR-коди на одязі.

Оновлена програма мережі також дозволяє клієнту заздалегідь забронювати примірювальну та товари. При вході в магазин покупець може побачити у додатку його докладну картку, де зазначено, де в приміщенні розташовані ті чи інші речі.

Також на території магазину Zara з'явилися нові відділи: куточок із б'юті-товарами, відділ товарів для легкої атлетики та, вперше за всю історію бренду, — відділ нижньої білизни. Раніше покупці могли придбати спідню білизну від бренду тільки в онлайн-магазині.

За два роки пандемії коронавірусу Inditex була змушена закрити майже тисячу магазинів, але зараз компанія знову почала вкладатися у розвиток фізичного роздрібу.

Читайте також: Zara програла в суді виробнику макаронних виробів

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также