12 травня 2022

«Райдер Україна» приєдналася до Європейської Бізнес Асоціації

«Райдер Україна» приєдналася до Європейської Бізнес Асоціації
949

Компанія «Райдер Україна» стала повноправним учасником Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА) – спільноти, яка об’єднує величезну кількість компаній різного профілю діяльності нашої країни. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Це відкриває додаткові можливості як у просуванні власних послуг, так і суттєво полегшує доступ до сервісів, товарів та пропозицій інших учасників Асоціації. Більш того, це свідчить про довіру до задекларованих принципів діяльності Ryder в Україні.

Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації: «Європейська Бізнес Асоціація була заснована в 1999 році. З того часу ми виросли до найбільш впливового та найчисельнішого об’єднання бізнесу в Україні. На сьогодні це спільнота з майже 1000 компаній у 5 регіонах – Києві, Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі. Це бізнес з найрізноманітніших сфер, наприклад, логістика, ІТ тощо. Ми працюємо для того, аби дати своїм компаніям можливість спільними зусиллями врегульовувати важливі для бізнесу питання. І ми завжди раді вітати у своїх рядах нові та прогресивні компанії як Ryder Ukraine».

На сьогодні ЕВА - найбільш впливове та найчисельніше об’єднання бізнесу в Україні. ЕВА працює на ринку України вже 23 роки та нараховує майже 1000 вітчизняних та міжнародних компаній з 59 країн світу. Завдяки ЕВА компанії отримують допомогу в налагодженні партнерських відносин з урядом і встановленню ділових зв'язків з міжнародними та українськими компаніями, знайомстві з колегами по ринку, професійному та індивідуальному розвитку працівників, тощо.

Читайте також: «Райдер Україна» долучилася до транспортування гуманітарної допомоги українцям

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги