19 мая 2022

Ціни на взуття можуть зрости на 8,4% протягом найближчих півроку

Ціни на взуття можуть зрости на 8,4% протягом найближчих півроку
727

Протягом найближчих шести місяців глобальні ціни на взуття можуть піднятися в середньому на 8,4%. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на дослідження WF Business Conditions Survey.

Згідно з проведеним опитуванням, максимальне підвищення слід чекати в Європі, де ціни зростуть на 9,8%. У Північній Америці інфляція становитиме щонайменше 5,7%.

Половина опитаних галузевих експертів очікують на сильне зростання цін, від 5% до 20%. 35% респондентів говорять про помірне підвищення на 1,5–5%. Лише 2% вважають, що ціни зростуть незначно.

На думку 84% опитаних, зростання цін на сировину є головною проблемою взуттєвого сектору в найближчі шість місяців. За ними йдуть проблеми у сфері праці (40%), фінансові складнощі (28%) і недостатній попит (19%). Думка про зайнятість у секторі протягом наступних дванадцяти місяців також неоднозначна. 51% респондентів вважають, що чисельність працівників збільшиться, 43% очікують на її стабілізацію та 6% прогнозують скорочення.

Щодо споживання, 64% експертів взуттєвої галузі вважають, що попит зростає. Ще 22% очікують на стабілізацію продажів, а 14% прогнозують зниження. Онлайн-канал, як і раніше, буде перспективним для взуттєвого сектора — 68% опитаних вважають, що електронна комерція збільшить свою частку протягом найближчих трьох років. Лише третина респондентів вважають, що частка фізичного роздробу зростатиме.

У звіті також надано динаміку імпорту взуття по країнах за останній рік. У 2021 році основним імпортером взуття, як і раніше, залишалася Німеччина, попри те, що у 2021 році її закупівлі збільшилися лише на 3,1%. В Іспанії імпорт взуття збільшився в річному обчисленні на 17,9%, а у Франції й Італії зростання склало 18,3% і 12,9% відповідно. Європейським ринком, який найбільше збільшив покупки взуття у 2021 році, були Нідерланди зі зростанням на 20,1%.

У Сполучених Штатах, зі свого боку, імпорт взуття збільшився в річному обчисленні на 33% у 2021 році, тоді як у Великій Британії закупівлі в цьому секторі збільшилися на 10,8%. У Південній Кореї імпорт зріс на 11%, а в Японії лише на 3,3%.

Читайте також: На паливних ринках Євросоюзу та США ціни встановлюють нові рекорди

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua



Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги