19 мая 2022

В Україні з’явився новий бренд дитячого одягу KRAKO

В Україні з’явився новий бренд дитячого одягу KRAKO
799

Нову компанію засновниці називають «дитям війни» – бо вона з’явилася під час війни і пропонує одяг для новонароджених, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на EconomyNowUa.

Хоча ідею створити власний бренд дитячого одягу KRAKO подруги Ірина Краснокутська і Марина Колєснікова виношували і готували задовго до цих подій – впродовж останніх дев’яти місяців.

Офіційний старт бренду був запланований на 10 березня. Війна суттєво сповільнила, але не зламала ці плани.

«За останні 78 днів в Україні народилися майже 43 тис. дітей. Попри звуки сирен кілька разів на день, попри неспокій і тривожність мами, цим дітям має бути комфортно. І ми можемо в цьому допомогти. Адже KRAKO – це бренд, у якому дитині зручно. Ми виготовляємо базовий одяг із натуральних тканин і продумуємо кожну деталь у кожній моделі», – говорить Марина Колеснікова.

Сьогодні у колекції KRAKO – чотири капсули для немовлят у віці від 0 до 24 місяців, але зовсім скоро в асортименті з’виться і одяг для дітей 2-7 років.

Більшість виробів були відшиті ще до початку березня, ще частину відшивають на фабриці в центральній Україні. Тому вихід на ринок бренду саме зараз є також вагомим внеском у боротьбу на економічному фронті, бо дозволяє забезпечити роботою людей і зберегти команду. Крім цього виробник дарує 100 бодіків жінкам, які стали мамами під час війни.

«Ми чули безліч історій, як українські жінки народжували під час вибухів у Києві чи Харкові, як ставали матерями в бомбосховищах та підвалах, як проживали перші тижні після пологів в окупації… Такі розповіді розбивають серце, проте кожна мама, що переживає війну разом з новонародженим малюком, чинить неоціненний подвиг. Тому ми вирішили подарувати 100 бодіків дітям, які народилися під час війни», – говорить Ірина Краснокутська.

Як отримати подарунок детально описано на сторінці Бренду в Instagram krako.land. Поки це єдине місце, де можна придбати продукцію KRAKO.

Щоб зробити одяг максимально доступним, новий бренд відмовився від інвестицій у рекламу і маркетинг та відклав роботу над новим сайтом.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua



Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги