19 мая 2022

Виробник «Боржомі» має намір передати частку в компанії владі Грузії

Виробник «Боржомі» має намір передати частку в компанії владі Грузії
907

IDS Borjomi International, яка володіє заводами з розливу мінеральної води «Боржомі», готова безоплатно передати контрольний пакет акцій грузинському уряду, випливає із заяви компанії, яку наводять грузинські ЗМІ. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

У компанії зазначили, що цей крок дозволить уряду Грузії брати участь в управлінні міжнародною компанією, а також збереже робочі місця на заводах.

За даними грузинського інтернет-видання BM, Мінекономіки Грузії отримало офіційний лист від IDS Borjomi International про передачу частки. Також пропозицію вивчають у грузинському Мін'юсті. Після цього буде зроблено висновок щодо доцільності угоди. У Мінекономіки наголосили, що процедури завершаться протягом кількох днів.

З 29 квітня IDS Borjomi призупинила розлив води на заводах Грузії. Компанія ухвалила таке рішення через фінансові проблеми та труднощі «на основних ринках збуту», пов'язаних з російським вторгненням в Україну.

Контрольним пакетом IDS Borjomi International (55,8%) володіє структура Альфа-Груп, яка придбала частку в спадкоємців грузинського бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі у 2013 році. 40% IDS Borjomi International належить міноритарним акціонерам.

Наприкінці лютого Альфа-банк потрапив під санкції ЄС, у квітні — під санкції США. Засновник групи Михайло Фрідман знаходиться під європейськими, американськими та британськими санкціями.

У 2020 році компанія вперше з 2016 року зафіксувала падіння продажів. За пандемійний рік виторг знизився на 6,93%, до $470 млн, EBITDA — на 14,28%, до $96 млн рік на рік.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги