19 мая 2022

Максимальна спроможність українського експорту удвічі менша потреби

Максимальна спроможність українського експорту удвічі менша потреби
921

Експорт через залізницю можна збільшити до 640 тисяч тонн на місяць, ще 400-600 тисяч тонн — через порти на Дунаї, 600-800 тисяч тонн — автотранспортом. Сумарна спроможність становить 3 млн тонн/місяць експорту аграрної продукції, що удвічі менше, ніж до повномасштабної війни. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Такі дані навів заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов під час вебінару «Економіка війни: огляд травня та фокус на інфраструктуру».

«У березні ми перевозили залізницею 120 вагонів зерна на добу, або 416 тис. т/доба, вже через місяць — 220 вагонів. Зараз — 350 вагонів на добу. Наша ціль — 500-600 вагонів на добу, або 1,5 млн  зернових/місяць, але розуміємо, що і цього недостатньо для ефективного експорту, оскільки через морські порти це було 5-7 млн т зернових», - зазначив він.

Наразі залізниця виходить на загальний експорт 4 млн т, з яких зерна — 640 тисяч. У планах – вийти на 1,5 млн т.

Представник АТ «Укрзалізниця» також зауважив, що на станом на сьогодні накопичилось 34 тисяч вагонів, які завантажені й очікують на перетин кордону.

Читайте також: Україна за час війни експортувала 200 тис. т соняшникової олії

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги