20 мая 2022

Unicoop Firenze відкриває супермаркет «дружній до аутизму»

Unicoop Firenze відкриває супермаркет «дружній до аутизму»
887

Італійський регіональний кооператив Unicoop Firenze відкрив у Флоренції новий супермаркет Coop.Fi, який був розроблений як «дружній до аутизму» магазин, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Перша ініціатива такого роду в Італії є результатом партнерства з Autismo Firenze, асоціацією сімей з аутичними дітьми.

Підготовлено спеціальний набір, який складається з бавовняної сумки для покупок із зображенням блакитного їжака (що символізує розлади аутичного спектру), який містить різноманітні інструкції.

Біля входу є тотем, який виділяє супермаркет як чутливий до проблеми аутизму, інформуючи клієнтів про те, що персонал пройшов відповідне навчання. Крім того, покупці можуть скористатися пріоритетною оплатою.

Співробітники пройшли спеціальну підготовку щодо рекомендованих методів взаємодії у співпраці з Асоціацією аутистів Флоренції.

Unicoop Firenze повідомила, що буде визначати деякі дні тижня та час із меншим рухом, щоб відтворити особливо тиху атмосферу. У ці періоди освітлення також буде приглушено, а оголошення будуть обмежені, а також буде встановлено меншу гучність.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги