20 мая 2022

Світовий банк виділить ще $12 млрд на подолання продовольчої кризи

Світовий банк виділить ще $12 млрд на подолання продовольчої кризи
983

Світовий банк розробив план дій з метою подолання триваючої кризи продовольчої безпеки, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

«Світовий банк співпрацює з країнами над підготовкою нових проєктів на суму $12 млрд у наступні 15 місяців для реагування на кризу продовольчої безпеки. Очікується, що ці проєкти підтримають сільське господарство, соціальний захист, щоб пом’якшити вплив зростання цін на продукти харчування, а також проєкти з водопостачання та зрошення, причому більшість ресурсів спрямовується на Африку та Близький Схід, Східну Європу та Центральну Азію та Південну Азію.

Крім того, існуючий портфель Світового банку включає невиплачені залишки в розмірі $18,7 млрд у проєктах, які безпосередньо пов’язані з питаннями продовольчої та харчової безпеки, що охоплюють сільське господарство та природні ресурси, харчування, соціальний захист та інші сектори. Загалом це становитиме понад $30 млрд для вирішення проблеми продовольчої безпеки протягом наступних 15 місяців», — пояснили у банку.

Фінансова підтримка стосуватиметься чотирьох пріоритетів:

- Підтримка виробництва та виробників: заходи для підвищення виробництва шляхом усунення бар’єрів у торгівлі сировиною, зосередження уваги на ефективному використанні добрив та перепрофілювання державних видатків для підтримки фермерів.

- Сприяння зростанню торгівлі: дійти міжнародного консенсусу (G7, G20, інші) для того, аби уникати експортних обмежень, які підвищують світові ціни на продовольство.

- Підтримка вразливих домогосподарств: розширити цільові програми соціального захисту, які враховують питання харчування, та поповнити механізми фінансування раннього реагування.

- Інвестиції в стабільну продовольчу безпеку та харчову безпеку: зміцнення продовольчих систем для вищої стійкості проти ризиків, зокрема — логістичних перебоїв.

 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги