20 мая 2022

Магазини Zara можуть відкритись на росії під новим брендом

Магазини Zara можуть відкритись на росії під новим брендом
1102

Магазини Zara можуть почати відкриватися на росії під новим брендом, який буде співзвучний із оригіналом. Про це повідомляє, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на джерела на ринку. Наразі компанія .розглядає різні сценарії щодо відновлення операційної діяльності в країні агресорі із залученням нового партнера.

«Бізнес Zara може бути переданий партнеру штаб-квартири, саме він торгуватиме однойменними товарами компанії в росії, але під іншою вивіскою», - заявило джерело.

Інші джерела підтверджують, що власники Zara розглядають можливість продажу чи передачі бізнесу на росії одному з місцевих партнерів. І тут торгові об'єкти ритейлера зможуть продовжити роботу під новими вивісками.

За даними джерел на ринку ритейлу, багато брендів перебудували свої логістичні схеми, розмістивши розподільні центри в Туреччині для доставки товарів на російський ринок. Проте жоден із міжнародних ритейлерів поки не повернувся на ринок, який залишається під тиском з боку санкцій після російського вторгнення в Українуу.

Читайте також: Zara вводить платне повернення онлайн-замовлень

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги