15 червня 2022

В Україні рекордно зросли ціни на макарони та борошно

В Україні рекордно зросли ціни на макарони та борошно
1082

Великі торгові мережі, що працюють на столичному ринку продуктів, підвищили ціни на соціально значущі товари. Слідом за гречкою, яка, безумовно, стала лідером, зросли ціни на макарони та борошно. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на agronews.ua.

Звичайно, лідером зростання цін залишається гречка. Це, якщо не брати до уваги сіль, яка швидко переходить з одного цінового ряду в інший. Зростання цін на гречку стабільне і, судячи з прогнозів аналітиків аграрного ринку, довгострокове.

У порівнянні з травневими, червневі ціни на гречку зросли дуже відчутно: 89,90 грн/кг проти 72,53 грн/кг. Таким чином, зростання середньої ціни на цю крупу за місяць склало майже 24%.

Не так відчутно, але все ж таки зросли ціни й на інші продовольчі товари із соціальної групи. Середня вартість кілограма пшеничного борошна торгової марки Хуторок зросла з 24,15 грн до 24,76 грн. При цьому ціна на борошно у двокілограмовій розфасовці у травні дорівнювала 42,25 грн, а в червні виросла до 45,26.

Не залишилися осторонь загального тренду і ціни на макарони. Порівняно з минулим місяцем макарони пір’я подорожчали з 24,70 грн/кг до 25,80 грн/кг.

Читайте також: В Україні подешевшає низка продуктів

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги