16 июня 2022

Каньє Вест звинуватив adidas у плагіаті

Каньє Вест звинуватив adidas у плагіаті
881

Каньє Вест зажадав компенсацію з adidas - як заявив репер, нова лінійка взуття Adilette 22 Slides практично повністю повторює дизайн шльопанців Yeezy. Наразі основна продукція Yeezy виходить у рамках колаборації з adidas. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

У своїх соцмережах Каньє Вест опублікував гнівні пости зі зверненням до генерального директора adidas Каспера Рьорстеда - репер звинуватив його в неповазі до таланту і жадібності наживи на креативній ідеї.

Також виконавець оприлюднив деякі деталі чинного контракту з adidas - Каньє наголосив на винятку, згідно з яким він може самостійно і без участі конкурентів бренду випускати нові релізи від Yeezy.

Незабаром публікації на тему плагіату було видалено — певне, питання з правами було врегульовано. Фешн-експерти вважають, що в майбутньому це призведе до виходу Каньє Веста з колаборації з adidas та запуску власного бренду.

Раніше бренд Каньє Веста подав заявки на реєстрацію товарних знаків для роботи з NFT, а adidas зарезервував стартовий номер для марафонців із синдромом Дауна.

Читайте також: Техніка Apple, Samsung і Dyson зникає з російських магазинів

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также