16 июня 2022

Миколаїв прагне замінити овочі та фрукти з окупованих Херсонської та Запорізької областей

Миколаїв прагне замінити овочі та фрукти з окупованих Херсонської та Запорізької областей
826

Фруктів та овочів із Херсонської та Запорізької областей, зважаючи на їхню окупацію, цього року не буде. Але для фермерів Миколаївської області намагатимуться створити всі умови, щоб вони могли продати все те, що хочуть і можуть продати. Про це говорив у ході телемарафону у середу, 15 червня, голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, повідомляє TradeMaster.UA.

На питання про те, як справи з фруктами та овочами, і чи можна сподіватися, що вони зможуть компенсувати попит, який раніше задовольняли фермери Херсонської та Запорізької областей, миколаївський губернатор відповів таке:

– У нас трохи відрізняються зони землеробства, бо на Херсонщині було багато зрошуваних земель. Щодо Миколаївщини, кавуни ми не вирощуємо – це теж не та зона, це все з Херсонщини мало їхати. Що стосується овочів та фруктів, більшість із них вже з'являється у нас на ринках, щоб збити ціну, яка може виникнути через дефіцит. Тому сподіватися, що багато фруктів, овочів, сезонних товарів буде у Києві чи сусідніх областях, не варто.

При цьому він зазначив, що людям, які щось вирощують на продаж, не заборонятимуть продавати врожай там, де вони можуть це зробити дорожчими. І обіцяв створити всі умови для того, щоби торгівля здійснювалася.

Читайте також: На Херсонщині окупанти забирають агропродукцію за 10% вартості

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также