16 июня 2022

ІКЕА близька до того, щоб остаточно піти з росії

ІКЕА близька до того, щоб остаточно піти з росії
881

Російське представництво IKEA ухвалило рішення про масштабне скорочення бізнесу в цій країні. Компанія закриє чотири заводи на тлі погіршення бізнес-процесів і порушення логістичних ланцюжків. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

В інформаційному повідомленні, поширеному IKEA, зазначається, що будуть продані заводи і Ленінградській, Кіровській ф Новгородській областях рф. Крім того, у рамках оптимізації бізнесу буде скорочено кількість магазинів і штат співробітників.

У IKEA наголошують, що на сьогоднішній день роздрібний бізнес на росії «залишається на паузі». Скільки саме співробітників передбачається скоротити, доки не уточнюється. Разом з тим, компанія продовжить працювати з імпортом та експортом, а також управляти федеральною мережею торгово-розважальних центром "Мега". Крім того, ритейлер планує пізніше оголосити розпродаж складських залишків товарів.

За даними джерел, менеджмент IKEA на росії вже отримав повідомлення про намір компанії остаточно піти з країни. При цьому співробітникам запропонували звільнитися за власним бажанням із збереженням заробітної плати до кінця літа. На росії, за даними на початок 2022 року, IKEA мала 14 повноформатних торгових центрів, 3 сітістори та 8 студій дизайну, а штат компанії налічував майже 15 тисяч співробітників.

Читайте також: JYSK остаточно виходить з росії

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также