27 червня 2022

Gallina Blanca не змогла продати бізнес на росії

Gallina Blanca не змогла продати бізнес на росії
1221

Іспанська GBFoods, власник бренду Gallina Blanca, не змогла закрити угоду із продажу російського бізнесу структурам непальської Chaudhary Group. У сторін виникли проблеми з проведенням платежів за угодою, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на джерела.

GBFoods володіє на росії ЗАТ "Юроп Фудс ГБ", яка управляє в Нижегородській області фабрикою з випуску бульйонних кубиків, приправ та макаронних виробів. Одне з джерел вважає, що через кризу, яка почалася через напад рф на Україну, інтерес покупця охолоне. Генеральний менеджер "Юроп Фудс ГБ" Олена Устинова лише заявила, що компанія продовжує працювати у складі іспанської групи.

Наприкінці 2021 року ФАС задовольнила клопотання ТОВ "СіДжі Фудс" - структури CG Foods про придбання 100% ЗАТ "Юроп Фудс ГБ". У GBFoods хотіли зосередитися на розвитку у Європі й Африці. Планувалося, що покупець продовжуватиме випускати на рф продукти Gallina Blanca і розширить асортимент за рахунок нових категорій. Юристи вважають, що війна в Україні підпадає під визначення форс-мажору і навряд чи сторони намагатимуться притягнути один одного до відповідальності за розірвання зобов'язань.

За даними NielsenIQ, за січень—травень 2022 року продаж сухих бульйонів на росії зростав на 9,8% рік до року в штуках і на 13,8% у грошах. Gallina Blanca увійшла до трійки найбільш відомих росіянам марок приправ та спецій.

Читайте також: Nike оголосила про вихід з росії

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також