24 июня 2022

Nike оголосила про вихід з росії

Nike оголосила про вихід з росії
1176

Американська компанія Nike, найбільший у світі виробник спортивного одягу та взуття, оголосила про остаточний вихід з російського ринку. Інформація про останнє рішення головного офісу Nike Inc була опублікована на офіційному сайті російського підрозділу компанії, повідомляє TradeMaster.UA.

«Компанія Nike Inc вирішила піти з російського ринку. У зв'язку з цим сайт nike.com та мобільний додаток Nike більше не будуть доступні в цьому регіоні. Магазини Nike нещодавно тимчасово закрилися і більше не відкриються», - наголошується в інформаційному повідомленні.

На початку березня Nike одна з перших серед великих міжнародних компаній оголосила про зупинення операційної діяльності на території росії. Тоді рішення закрити магазини під корпоративним управлінням, а також інтернет-магазин було пов'язане із труднощами у логістиці.

Наприкінці травня Nike відмовилася продовжувати угоду зі своїм головним франчайзинговим партнером на росії, компанією Inventive Retail Group. Після цього було заявлено, що всі магазини мережі згодом будуть закриті. До монобрендової мережі Nike під керівництвом кількох локальних партнерів на рф входило понад 110 магазинів.

Читайте також: Віртуальні кросівки Nike для метавсесвіту продаються за $8000

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также