30 червня 2022

Україна підписала «транспортний безвіз» з ЄС

Україна підписала «транспортний безвіз» з ЄС
924

29 червня Україна й Європейський Союз підписали Угоду про лібералізацію вантажних перевезень автомобільним транспортом, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Угода скасовує необхідність отримання українськими перевізниками відповідних дозволів для здійснення двосторонніх та транзитних перевезень в держави ЄС та дозволяє уникнути зупинки експорту української продукції через автомобільні пункти пропуску.

«Сьогодні ми зробили ще один крок до фактичного членства в Євросоюзі. Вдячний європейським партнерам за готовність оперативно приймати настільки важливі рішення. Для нас така співпраця вкрай необхідна в умовах переорієнтації логістики на західні кордони. Домовитися про укладання цієї угоди нам вдалося в максимально короткі строки — переговори стартували восени минулого року. Розуміючи складну логістичну ситуацію в Україні, зумовлену блокадою морських портів та пошкодженням транспортної інфраструктури, європейські колеги синхронно рухалися нам назустріч та значно прискорили процес узгодження угоди», - зазначив Олександр Кубраков, міністр інфраструктури України.

Міністр наголосив, що уряд продовжує працювати над якнайшвидшою транспортною інтеграцією до ЄС. Продовольча криза, яка наразі розгортається, є яскравим доказом того, що така інтеграція в інтересах не тільки України, але й усієї світової спільноти.

Також угодою передбачаються заходи зі спрощення визнання водійських документів. Відтепер Україна та ЄС звільняють власників посвідчень водіїв, виданих однією зі сторін, від вимоги мати міжнародне посвідчення водія.

Термін угоди складає один рік з можливістю пролонгації, а тимчасово набирає чинності уже з сьогоднішнього дня. На постійній основі угода запрацює після завершення усіх ратифікаційних процедур.

Читайте також: Нова пошта відкрила набір нових учасників для безкоштовних перевезень через Гуманітарну пошту України

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги