06 липня 2022

Російський дискаунтер Mere не отримав дозвіл на другий магазин у Бельгії

Російський дискаунтер Mere не отримав дозвіл на другий магазин у Бельгії
1094

Через кілька днів після того, як російський дискаунтер Mere відкрив свій перший магазин у Бельгії, йому відмовили в дозволі на відкриття другого. Процедура апеляції щодо отримання дозволу на магазин у Кувені нічого не дала, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

Кувен, місто в південній провінції Намюр, не хоче мати магазин Mere на своїй території – і тепер його підтримує регіональний міністр. Незадовго до того, як росія вторглася в Україну, Mere подала заявку на дозвіл на будівництво свого другого бельгійського магазину в Кувені, але міська рада дала негативну пораду. Роздрібних торговців у місті вже достатньо, констатували в раді.

Мере оскаржила це рішення, через що рішення мав прийняти міністр економіки Валлонії Віллі Борсус. Тепер він підтвердив заборону.

Mere оголосила про свої бельгійські амбіції в травні 2021 року, заявивши, що хоче швидко відкрити десять магазинів у країні.

У кількох інших європейських країнах Mere повністю відмовилася від своїх планів розширення: вона закрила всі свої британські та іспанські магазини, оскільки не змогла знайти достатньо постачальників, які хотіли б працювати за жорстокими контрактами Mere, і цьому ще більше завадив громадський резонанс. після вторгнення росії в Україну.

Читайте також: Bonprix перестав приймати замовлення на росії

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги