06 июля 2022

C4R підписала договір із Linella

C4R підписала договір із Linella
1050

 

Компанія Consulting for Retail та ритейлер №1 в Республіці Молдова – Linella домовилися про реалізацію проєкту щодо впровадження систем автоматизації бізнес-процесів роздрібної мережі. Проєкт розрахований на два роки та передбачає впровадження рішень вендора – Symphony RetailAI та власних продуктів C4R.

У рамках проєкту заплановано впровадження модулів для автоматизації бізнес-процесів категорійного менеджменту, рішень для прогнозування продажів товарів регулярного попиту та промотоварів, поповнення товарних запасів.

Упровадження власних продуктів C4R дозволяє оптимізувати процеси управління асортиментом (AM), управління торговим простором (LMS).

Планується, що всі роботи будуть поділені на два етапи в період із 2022 по 2023 рік. У планах на поточний рік – запуск рішень з управління асортиментом, торговим і поличним простором, систем прогнозування та поповнення.

До планів 2023 року входить впровадження ERP-системи, системи WMS для автоматизації складських процесів, рішення для управління та прогнозування Promo. Також намічено реалізацію рішень з автоматизації операцій у магазині, що забезпечить повноцінну роботу працівників безпосередньо в торговому залі через мобільні пристрої.

З початку року проєктні команди C4R та Linella розпочали спільну роботу над проєктом та відновили її з середини травня після невеликої паузи.

Довідка:

Consulting for Retail (C4R) – міжнародна консалтингова компанія, яка працює на ринку з 2015 року. Основним фокусом діяльності компанії є впровадження IT-рішень для автоматизації бізнес-процесів, послуги консалтингу та аудиту в ритейлі, сервіси кібербезпеки Cloudflare. Серед клієнтів компанії – 27+ великих торговельних мереж у 9 країнах.

Linella – продуктовий ритейлер №1 в Республіці Молдова, заснований у 2001 році. Мережа налічує 176 магазинів у форматі супермаркетів. На сьогодні компанія займає третину ринку організованого ритейлу в країні.

Symphony RetailAI – постачальник комплексних інтегрованих рішень із підтримкою ШІ (штучного інтелекту, AI) для автоматизації бізнес-процесів у роздрібній торгівлі. Працює на ринку понад 30 років. Клієнтами є 1200+ компаній у 70 країнах світу.

Читайте також: Аудит планограм: зробіть плани викладки ефективними!

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также