05 августа 2022

Aldi планує відкрити сотні магазинів-дискаунтерів у Китаї

Aldi планує відкрити сотні магазинів-дискаунтерів у Китаї
751

Німецька мережа магазинів-дискаунтерів Aldi планує відкрити в Китаї сотні нових точок, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Detail.

Німецька мережа Aldi розповіла про дуже амбітні плани щодо виходу на ринок Східного узбережжя Китаю. Компанія планує відкрити сотні магазинів у Шанхаї, а потім розширюватись у сусідніх містах.

«Китай був і залишається одним з найцікавіших ринків у всіх областях, а середній клас, що швидко зростає, відкриває величезний потенціал на продовольчому ринку», - розповів генеральний директор Aldi Роман Расінгер.

Расінгер вважає, що Aldi має величезний потенціал у Піднебесній. Мережа працює в Шанхаї (населення міста становить 25 мільйонів чоловік) вже три роки, але найближчим часом вона розраховує відкрити одразу багато магазинів. Також компанія придивляється до дельти річки Янцзи, в якій розташовані такі мегаполіси як Ханчжоу та Нанкін. У якому місті продовжить розвиватися Aldi після Шанхаю, наразі невідомо.

Зазначається, що, на відміну від західних країн, у Китаї Aldi також працює і зі службами доставки та з продажами через електронну комерцію. Незважаючи на те, що компанія не опублікувала звіти за півріччя, аналітики оцінили обіг китайських магазинів Aldi в 78 мільйонів євро.

Читайте також: Aldi Nord розширює співпрацю з виробником веганської їжі lycka

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также