05 августа 2022

Олексій Панасенко на Food&NonFoodMaster-2022

Олексій Панасенко на Food&NonFoodMaster-2022
1016

9-го вересня 2022 року відбудеться 13-та щорічна Міжнародна практична конференція Food&NonFoodMaster-2022: «Restart в співпраці ритейлерів та постачальників в воєнний та післявоєнний час». Серед спікерів заходу – Олексій Панасенко, який розповість про «Налагодження бізнесу після завершення війни або звільнення окремих території та збереження команд в умовах скорочення обсягів роботи».

Ця подія збере понад 300 топ менеджерів, ключових спеціалістів роздрібних мереж та компаній-постачальників.

Одним зі спікерів конференції є Олексій Панасенко, операційний директор NOVUS. Тема його виступу: Налагодження бізнесу після завершення війни або звільнення окремих території та збереження команд в умовах скорочення обсягів роботи.

Мережа NOVUS дбає про кожного свого покупця та пропонує лише найкраще – свіжі, здорові та смачні продукти, а також широкий асортимент ексклюзивної продукції власного імпорту. Європейські стандарти якості продукції та обслуговування задовольняють найвибагливіших клієнтів, а прозоре і відповідальне ведення бізнесу створює комфортні умови співпраці з партнерами. Ми забезпечуємо високий рівень сервісу і завжди відкриті для співробітництва з партнерами і постачальниками, які сповідують аналогічні цінності. У NOVUS функціонує власна доставка продуктів, що гарантує отримання товару високої якості в короткі терміни. Ми дбаємо про те, аби кожен замовлений товар виглядав вдома у покупців так само бездоганно, як на вітрині наших магазинів. Адже напрацьована роками репутація і ваша довіра – наш пріоритет.

Програма 13-ої Міжнародної практичної конференції Food&NonFoodMaster-2022: «Restart в співпраці ритейлерів та постачальників в воєнний та післявоєнний час».

РЕЄСТРАЦІЯ

або за тел 067-502-30-13

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также