11 августа 2022

Попит продовжує піднімати ціни на свинину

Попит продовжує піднімати ціни на свинину
1039

Перша половина серпня для операторів вітчизняного ринку свинини завершується з нотками легкого ажіотажу, а ціни реагують відповідно, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України».

Торги цього тижня завершилися подальшим підвищенням цін закупівлі: більшість товарних партій реалізували в межах 62-65 грн/кг. Так, на сході та заході країни ціни тяжіли до позначки 65 грн/кг, тоді як у центральних областях переважно становили 62-64 грн/кг.

«Постачальники живця відзначили високу активність заготівельників минулої п’ятниці та констатували, що попит помітно перевищував наявні товарні обсяги.

Відповідне констатують і представники м’ясопереробки, додаючи, що кінцева реалізація свинини йде досить жваво. Хоча частина з них не впевнена у тому, як ринок відреагує на новий рівень цін, проте щонайменше очікують консолідації цін в усіх регіонах на рівні цьоготижневої максимальної позначки та передумов для зміни напряму руху цін наразі не бачать», — говориться у повідомленні.

Читайте також: Ціни на продукти харчування рекордно впали – вперше з 2008 року

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также