18 августа 2022

На українсько-польському кордоні збудують ще один великий перехід

На українсько-польському кордоні збудують ще один великий перехід
1033

Керівник канцелярії прем’єр-міністра Польщі Міхал Дворчик заявив, що менш ніж за рік на польсько-українському кордоні буде побудований новий пункт пропуску. Про плани облаштування нового потужного переходу було відомо й раніше. Новина ж полягає у тому, що відкриття має відбутися на два роки раніше. За словами урядового чиновника, відкриття ще одних воріт на кордоні розширить можливості товарообміну між Україною, Польщею та цілим ЄС. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Пропускна здатність пунктів пропуску на польсько-українському кордоні досі залишається на низькому рівні. Особливо це почали відчувати після повномасштабного вторгнення РФ, коли кордони з сусідніми європейськими країнами стали єдиною можливістю відправляти критичний експорт з України та отримувати імпортні вантажі. Гігантські черги, особливо у перші місяці війни, були прямим наслідком недосконалої прикордонної інфраструктури, вважають фахівці.

Проте і у Польщі, і в Україні сподіваються, що торгівля має розширюватися. Повідомлення про новий прикордонний перехід пролунало, до речі, під час відкриття руху для подорожуючих на пункті пропуску «Корчова-Краковець», що відбулося 16 серпня. Серед іншого, тут розділили вантажний та пасажирський рух між окремими терміналами.

Отже, стало відомо, що ще до початку періоду літніх відпусток 2023 року має запрацювати новий пункт пропуску «Ніжанковічі-Мальховіце».

«Ми бачимо, що вантажообмін та пасажиропотік час від часу зростає, що свідчить про те, що раніше створена інфраструктура переходів не відповідає сучасним вимогам», – сказав міністр інфраструктури України Олександр Кубраков. Також на цьому місці мають модернізувати залізницю.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также