19 августа 2022

VARUS випустив серію хлібобулочних виробів "Хліб світу"

VARUS випустив серію хлібобулочних виробів "Хліб світу"
1334

Мережа VARUS запустилавипічкуновиххлібобулочнихвиробів «Хлібсвіту». П’ять новинок власного виробництва, що з’явилися з 18 серпня на полицях супермаркетів, випікаються за традиційними рецептами України, Туреччини, Франції, Кореї та Німеччини.Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

До серії «Хліб світу» ввійшли українська булка «Стефанія», турецький бублик «Байрактар», корейська вершково-часникова булка, французький багет та німецький хліб. Кожен продукт характеризує певну культуру, але виготовлений з нашого рідного українського зерна. Тепер кожен бажаючий може відправитися у віртуальний гастротур цими країнами, доповнивши хліб продуктами з асортименту акційних товарів тижня, притаманних вказаному регіону.

Так, з 18 серпня клієнти мережі можуть «відвідати» Францію, посмакувавши традиційні французькі брускети. Варто лише придбали багет з власної пекарні VARUS та обрати акційні вершковий сир і сьомгу.

«Хліб – один із найпопулярніших продуктів у світі. Не дивно, що кожна країна славиться своїм сортом хлібобулочного виробу. Зважаючи на сьогоднішню ситуацію, коли чимало українців не мають змоги подорожувати, ми у Varus вирішили трішки привідкрити кордони та запросити наших клієнтів до гастроподорожі, запропонувавши їм скуштувати традиційний хліб різних країн. Варто лише взяти типову випічку тієї чи іншої країни, додати до хліба продукти, які ми пропонуємо за вигідними цінами, та приготувати страву, притаманну регіону. А далі – відкусити шматочок, закрити очі, увімкнути уяву та відправитися у коротку подорож», - говорить директор з маркетингу VARUS Ольга Румянцева.

Читайте також: Проміжні підсумки благодійної акції — клієнти VARUS зібрали понад 170 000 грн

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также