23 серпня 2022

Carrefour запустила продажі веганського пива в Польщі

Carrefour запустила продажі веганського пива в Польщі
1350

Торгівельна мережа Carrefour Polska оголосила про запуск асортименту рослинного пива в Польщі, що став першим подібним досвідом у цій країні. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Цей крок є частиною зусиль ритейлера щодо розширення асортименту вегетаріанських, веганських і органічних продуктів.

Для веганського пива, виготовленого з пивоварні Nook, використовується натуральний буряковий, томатний і морквяний сік. Воно доступне в трьох варіантах – фіолетовий буряк, червоний томат й руда морква.

Менеджер відділу розвитку формату та комерційних концепцій Carrefour Polska Сильвестер Мрочек зазначив: «Крафтове пиво — це не примха. Його популярність зростає протягом багатьох років, і поляки дуже відкриті до будь-яких експериментів — не лише до пива.

У магазинах Carrefour все більші площі займають натуральні, здорові продукти з мінімальним ступенем обробки, зокрема числі веганський асортимент. Пиво VEGE NOOK є ще одним доказом того, що ми намагаємося пропонувати цікаві рішення в кожному відділі, тому ми дуже задоволені співпрацею, яку ми налагодили».

Carrefour Polska також розширює асортимент своїх продуктів в інших категоріях «здорової полиці», таких як продукти без глютену та лактози.

Читайте також: Carrefour Polska разом з Inpost запустили сервіс доставки e-commerce

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також