22 сентября 2022

Nike намагається створити швидку доставку за прикладом Amazon

Nike намагається створити швидку доставку за прикладом Amazon
275

Компанія Nike планує створити швидку доставку товарів, схожу на доставку онлайн-гіганта Amazon, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ChargedRetail.

Nike зайнялася розвитком своєї швидкої доставки товарів. У проєкт будуть включені не лише мережа магазинів мережі, а й склади компанії, Nike також прагне об'єднати в єдину систему запаси в роздрібних точках, на складах і в партнерів мережі.

За словами гендиректора компанії Джона Донахью, таким чином Nike зможе об'єднати усі свої канали продажу в один. Він наголосив, що зараз зусилля компанії спрямовані на те, щоб дати споживачам «те, що вони хочуть, коли вони цього хочуть, як вони цього хочуть».

Аналогічна система єдиних центрів доставки діє у Amazon і компанія змогла досягти умов, за яких клієнти отримують замовлені товари менш ніж за два дні.

Більшість магазинів Nike розташовані у великих містах, але компанія також має намір збільшити інвестиції в містах з меншою кількістю населення та розвивати швидку доставку за межами мільйонників.

Читайте також: Nike впроваджує роботизований ремонт кросівок

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также