23 вересня 2022

Mango закриває преміальний бренд Alter Made

Mango закриває преміальний бренд Alter Made
1495

Іспанський бренд Mango змінює свою стратегію щодо роботи з асортиментом високого цінового сегменту, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Modaes.

Компанія прийняла рішення закрити бренд Alter Made, який вийшов на ринок менш ніж рік тому, у листопаді 2021-го, але не зміг самостійно досягти поставленої мети. Замість нього Mango збільшить пропозицію в преміум-сегменті за рахунок власної лінійки Selected.

Alter Made мала незалежну від Mango структуру і власну команду, яка тепер приєднається до групи. Наступні кілька місяців стануть перехідним періодом, протягом якого будуть виконані поточні зобов'язання перед постачальниками та клієнтами, а запаси ліквідують.

Запуск Alter Made відбувся в рамках процесу диверсифікації, проведеного Mango після початку пандемії, коли були запущені такі концепції як Mango Teen для підлітків та бренд домашнього текстилю Mango Home.

Alter Made пропонував дорожчу продукцію, ніж Mango, а його асортимент, що протиставляється швидкій моді, складався зі 120 позачасових предметів одягу зі стійкими характеристиками. Планувалося, що бренд зможе заробити 25 млн. євро протягом трьох років. Лінійка преміального одягу, що входить до Mango, також включає 120 предметів, виготовлених з кашеміру, шовку або вовни.

Читайте також: Mango виділить 120 млн євро на впровадження технологій, магазини та логістику

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також