26 вересня 2022

У Великій Британії скасували ПДВ на покупки туристів

У Великій Британії скасували ПДВ на покупки туристів
1108

Підприємства роздрібної торгівлі Великої Британії підтримали рішення уряду повернути можливість придбання товарів без ПДВ іноземними туристами, але закликали до термінових дій щодо перегляду ставок для бізнесу, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Fashionunited.com.

Новий глава міністерства фінансів Квасі Квартенг оприлюднив міні-план, покликаний підтримати економіку країни, яка зазнає труднощів. Серед одного із заходів у ньому зазначено введення для туристів режиму безподаткових покупок, який було скасовано на початку минулого року та до повернення якого індустрія роздрібної торгівлі настійно закликала з того часу.

Експерти вважають, що цей крок забезпечить необхідний імпульс економіці та дозволить країні ефективніше конкурувати з Францією й Іспанією.

При цьому представники ритейл-ринку наполягають, щоб держава також звернула увагу на ставки оренди та податки, які сплачує бізнес. Зокрема, вони вважають, що власники й орендарі фізичних магазинів перебувають у більш уразливому становищі порівняно з онлайн-гігантами, які не мають необхідності оплачувати високі платежі за оренду торгових площ.

Серед інших негативних економічних чинників учасники ринку відзначають зростання тарифів на електроенергію, слабшання фунта стерлінгів, підвищення цін на товари та транспортні послуги, напруженість на ринку праці та сукупне збільшення державних витрат.

Серед інших експрес-заходів уряду зазначено: скасування запланованого підвищення корпоративного податку з 19% до 25%; зниження базової ставки прибуткового податку з 20% до 19% у квітні 2023 року, а не у 2024 році, як це планувалося. Також влада оголосила про зниження гербового збору (плата за реєстрацію документа або угоди в державних органах) та про скасування підвищення розміру внесків за програмою національного страхування.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги