28 вересня 2022

Компанія Ford затримує постачання нових автомобілів через брак шильдиків із логотипом

Компанія Ford затримує постачання нових автомобілів через брак шильдиків із логотипом
1230

Американська компанія Ford зіткнулася з незвичайним дефіцитом, який виявився серйознішим, ніж очікувалося. У автомобільного гіганта закінчилися запаси шильдиків – логотипів, що кріпляться на капоті автомобіля. Нестача деталі призвела до затримки постачання. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на The Wall Street Journal.

Дефіцит торкнувся деяких важливих для американського виробника моделей, зокрема затребуваних пікапів F-серії. Керівництво Ford шукало альтернативних рішень, але знайти їх виявилося складніше, ніж можна було подумати спочатку. Зокрема, виробник протестував надруковані на 3D-принтері логотипи як тимчасове рішення, однак у результаті в компанії відмовилися від цієї ідеї, оскільки у таких шильдиків виявилася низька якість.

Постачальником деталей для зовнішнього оздоблення Ford є компанія Tribar Technologies. Вона була змушена призупинити своє виробництво через скидання промислових хімікатів до місцевої каналізаційної системи.

У Ford розповіли, що до кінця кварталу у компанії на складах залишаться від 40 до 45 тисяч нових автомобілів, які не можуть бути відправлені дилерам через брак запчастин.

Крім дефіциту шильдиків, виробник відчуває дефіцит у чипах та інших важливих компонентах. За прогнозами аналітиків, проблеми з постачанням можуть зберегтися до 2024 року.

Читайте також: Mazda припинить виробляти автомобілі на росії

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також