28 вересня 2022

Orkla придбає польську мережу піцерій Da Grasso

Orkla придбає польську мережу піцерій Da Grasso
1179

Норвезька компанія Orkla уклала угоду про придбання 74% акцій польської мережі магазинів піци Da Grasso за нерозголошену суму. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Компанія Da Grasso, яка управляє 193 торговими точками в країні, у 2021 році зробила продажі на суму 53 мільйони євро.

Оборот компанії склав 13,6 млн євро, тоді як нормалізований показник EBITDA склав 2,5 млн євро.

Томас Люнгквіст, виконавчий віце-президент і виконуючий обов’язки генерального директора споживчих і фінансових інвестицій Orkla, зазначив: «Da Grasso — добре керована компанія, яка зайняла вражаючі позиції на зростаючому польському ринку піци. Ми дуже раді співпрацювати із засновником і генеральний директор Da Grasso продовжить розробку концепції та розширення мережі. Завдяки тіснішій співпраці з нашими існуючими платформами для виробництва піци ми впевнені, що зможемо побудувати сильніший бізнес на нашому шляху до того, щоб стати однією з провідних компаній з франчайзингу піци у Європі».

Orkla зміцнила свої позиції на європейському ринку піци завдяки серії транзакцій, починаючи з 2018 року, з такими брендами, як Kotipizza та New York Pizza у своєму портфоліо.

Інвестиції в Da Grasso дозволять Orkla розширити мережу франчайзингових піцерій до 860 у Фінляндії, Бенілюксі, Німеччині та Польщі.

Заснована в 1996 році компанія Da Grasso зі штаб-квартирою в Лодзі налічує 51 співробітника.

Orkla є постачальником фірмових продуктів і концептуальних рішень для споживачів, громадського харчування та хлібобулочних ринків у Північній Європі, країнах Балтії й окремих ринках Центральної Європи й Індії.

Читайте також: Carrefour запустила продажі веганського пива в Польщі

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також