29 сентября 2022

Balenciaga запускає програму перепродажу

Balenciaga запускає програму перепродажу
1018

Модний дім Balenciaga уклав партнерство з техно-логістичною платформою Reflaunt з метою запуску програми перепродажу одягу та аксесуарів свого бренду, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Business of Fashion.

Бажаючі продати свої речі клієнти Balenciaga можуть оформити онлайн-заявку і передати товар представнику компанії або принести його особисто в магазини, що беруть участь у програмі, де здійснюватиметься аутентифікація та визначення ціни. Далі товари сфотографують та виставлять на продаж на глобальних маркетплейсах.

Інші люксові марки, що входять до французького конгломерату Kering, включно з Alexander McQueen і Gucci, вже також тестують формат повторного продажу брендового одягу. Минулого року Kering придбала 5-відсоткову частку компанії з перепродажу предметів розкоші Vestiaire Collective.

Видання зазначає, що ще нещодавно сектор преміум-товарів насторожено ставився до онлайн-сервісів перепродажу, побоюючись, що їхня діяльність негативно вплине на продаж нових товарів, спровокує збільшення кількості підробок і завдасть шкоди престижу сфери люкс в цілому. Однак стрімке зростання ринку ресейлу, навпаки, стало наслідком залучення аудиторії у питання сталого розвитку, а наявність можливості повторного продажу вживаних речей стало безпосередньо впливати на зміцнення репутації брендів. Тому у своїй заяві Balenciaga представляє нову ініціативу як програму циклічного обороту.

Проте такі модні будинки, як Chanel і Hermès, як і раніше, налаштовані скептично щодо ресейл-ринку. Зокрема, виконавчий директор останнього, Аксель Дюма, у червні заявляв, що включення компанії до сфери перепродажу завдасть шкоди постійним клієнтам бренду.

Читайте також: Реселлер запустив телефонну лінію для тих, хто не може відмовитись від використання «швидкої моди»

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также