29 вересня 2022

В Одесі відкрито новий магазин «Копійка»

В Одесі відкрито новий магазин «Копійка»
1230

В Одесі на пр-ті Добровольського, 84а – на місці колишнього супермаркету Santim відкрили нову «Копійка». Магазин повністю відповідає потребам жителів мікрорайону та розширює представленість мережі у Суворовському районі міста, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Північна частина Одеси – місце з щільною представленістю універсамів «Копійка». Нова «Копійка» вже п'ята на проспекті Добровольського та сусідить із магазинами, які успішно працюють понад 15 років.

«Розвиваючи нашу мережу, ми передусім дбаємо про інтереси споживачів. Якщо у 2014 році ми відчували, що Суворівський район міста потребує магазину формату Santim, то і прийняли тоді рішення відкрити супермаркет на проспекті Добровольського. Наразі ми, навпаки, відчуваємо, що «Копійка» з її орієнтацією на вітчизняного виробника, широким асортиментом товарів власних торгових марок і дуже гнучкою системою знижок і вигідних пропозицій більше відповідає потребам і запитам мешканців району, ніж Santim. Саме тому в серпні ми відкрили вже п’ятий універсам «Копійка» на проспекті Добровольського» – зазначив куратор мережі Артем Прокопенко.

Асортимент магазину — майже 6 тисяч найменувань. У магазині працює кава-поінт АlaMesa Cafе, де можна купити смачну каву та чай з собою. У листопаді магазин буде під'єднаний до послуги «Самовивіз».

«Серед мешканців району провели опитування, яке виявило, що наразі послуга «Самовивіз» є більш актуальною, ніж доставка. У зв’язку із війною та зменшенням ділової активності, у мешканців міста з'явилося більше вільного часу. Але попри це, вони намагаються мінімізувати своє перебування у громадських місцях і поза домом. Саме тому сервіс «Самовивізу» є більш затребуваним», — додав Прокопенко.

Загальна площа магазину — 1380 кв. м, торгова – 520 кв. м. Магазин працює з 8 до 21, без вихідних. У торговому залі встановлено три касових апарати. Штат магазину налічує 18 співробітників.

Читайте також: «Копійка» відкрила новий універсам в Одесі

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги