29 сентября 2022

ЄС планує запровадити санкції на імпорт туалетного паперу з росії

ЄС планує запровадити санкції на імпорт туалетного паперу з росії
964

Європейська комісія пропонує обмежити імпорт із росії туалетного паперу та косметичних засобів. Крім того, до чорного списку передбачається внести ідеолога російського фашизма Олександра Дугіна та лідера групи «Любе» Миколу Расторгуєва, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Politico.

Нові обмеження мають торкнутися товарів, які приносять рф «значний дохід». Зокрема, буде запроваджено заборону імпорту косметичних засобів, засобів для макіяжу, гоління, дезодоранти, а також мила та туалетного паперу.

Крім того, до експорту на росію заборонять напівпровідникові компоненти, мікросхеми, чипи, а також авіаційну техніку та деталі для авіабудування. Пропонується заборонити надання будівельних та інженерних послуг, юридичних консультацій та IT-консалтингових послуг російським компаніям.

Євросоюз має намір запровадити санкції проти майже 30 фізичних осіб, а також 8 компаній, включаючи найбільшу російську алмазодобувну компанію «Алроса». Однак самі алмази залишаться поза забороною.

Читайте також: Mazda припинить виробляти автомобілі на росії

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также