29 вересня 2022

На ринку морських перевезень починає правити вантажовідправник

На ринку морських перевезень починає правити вантажовідправник
1498

Вантажовідправники повертаються до домінування при підписанні контрактів про перевезення на морському транспорті на 2023 рік. Про це заявили в агенції Drewry, спираючись на дослідження ринку. Водночас провідний морський консультант наполегливо радить клієнтам «не мститися» перевізникам за роки високих тарифів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Під час останнього брифінгу Drewry нагадує вантажовідправникам, які готуються до тендеру на наступний рік, що зараз залишилося лише дев’ять глобальних океанських перевізників і що більшість середніх і великих компаній повинні працювати принаймні з п’ятьма, щоб підтримувати свої ланцюги постачання у гарантовано стабільному стані.

«Ми всі знаємо, що останні два роки були пеклом для багатьох транспортних керівників на божевільному ринку перевезень», - наголошують фахівці.

«Багато вантажовідправників боролися з жахливим рівнем обслуговування та вартістю фрахту, що погіршило їхні ділові стосунки з океанськими перевізниками, які, здавалося, отримували надприбутки, незважаючи на те, що пропонували неякісні послуги», – йдеться у повідомленні. Однак, зараз в інтересах вантажовідправників відновити нормальні ділові стосунки попри «спокусу помститися». Це буде «ключовим питанням у 2023 році», відзначають у Drewry.

Також Drewry радить вантажовідправникам грати жорстко, коли мова йде про тарифні угоди та інші умови контрактів. Наприклад, варто звертати увагу на час безкоштовного зберігання тари у терміналах, зобов’язань щодо вищого рівня обслуговування та довших термінів оплати.

На сьогодні спотові ставки на контейнерні перевезення в багатьох угодах упали приблизно на 50% від свого піку. І аналітики прогнозують подальше зниження цін, оскільки протягом 2023 року відчуватиметься надлишок потужностей.

Отже, Drewry рекомендує вантажовідправникам не поспішати з підписанням нових контрактів. Дослідження свідчать про те, що «чим пізніше ви вийдете на ставку, тим нижчими будуть тарифи».

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги