07 октября 2022

У Львові завершується будівництво сучасного логістичного центру PORT

У Львові завершується будівництво сучасного логістичного центру PORT
1173

Українська девелоперська компанія Alterra Group невпинно нарощує темпи будівництва Львівського логістичного центру PORT площею 47 тисяч кв. м, повідомляє TradeMaster.UA.

PORT – єдиний в Україні mixed-use логістичний комплекс на території якого об’єднані різні функції – виробничі, торговельні, офісні та рекреаційні – завдяки інтеграції простору в єдине ціле. Так в інфраструктурі логістичного центру передбачені супермаркет, офісні приміщення, відділення банку, аптека, заклади харчування тощо.

Компанія зараз пропонує під оренду та продаж складські та виробничі  приміщення площами від 1300 кв. м до 4 300 кв. м. Мультифункціональність проєкту дозволяє підлаштувати кожну площу під індивідуальні потреби клієнта. Забезпечити необхідну електричну потужність, наявність докових та воріт з нульовим заїздом, комплексне професійне технічне обслуговування об’єкта. 

Всі черги логістичного центру заплановано ввести в експлуатацію у грудні 2022 року, а в кінці жовтня будуть завершені будівельні роботи,  тому вже зараз орендарям можна заходити в PORT на адаптаційні роботи.

ЛЦ водночас відрізняється вигідним розташуванням – неподалік від обласного центру та поруч з основними транспортними артеріями, які сполучають Львів з іншими містами України й прикордонними містами ЄС. PORT стане максимально зручним місцем локації бізнесів для  компаній, яким зручно мати розподільчий центр на Заході України у 80 км від кордону.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также