17 жовтня 2022

Nike Korea заборонить перепродаж кросівок

Nike Korea заборонить перепродаж кросівок
1160

Південнокорейський підрозділ компанії Nike вносить зміни до умов роботи з торговими підприємствами, спрямованих на боротьбу з перепродажем ними деяких товарів, особливо кросівок, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Fashionunited.com.

Зокрема, виробник дає собі право скасовувати замовлення на постачання продукції партнеру, якщо запідозрить його в намірі перепродати партію третій стороні з метою отримання додаткової вигоди.

Приводом для посилення умов співпраці послужив випадок, що стався минулого літа, коли на місцевій ресейл-платформі KREAM було продано за 14 млн вон (9 763 долари) одну з найбільш затребуваних моделей — Air Force 1 series x Louis Vuitton. Її первісна ціна становила 3,51 млн вон (приблизно 2440 доларів).

Коригування правил з боку Nike покликане вплинути на магазини, викриті в постачаннях реселерам лімітованих товарів, а не обмежити дії фізичних осіб, які займаються штучним перепродажем.

Компанія Nike має намір боротися з несумлінними ритейлерами шляхом скорочення обсягів постачання або повного припинення відносин. Ця практика вже реалізується в США, де компанія заблокувала кілька роздрібних мереж та інтернет-майданчиків, включно із Zappos, Dillards, Boscov's, Bob's Stores і City Blue.

Ситуація ускладнюється тим, що багато реселерів використовують для проведення транзакцій ботів і спеціальне програмне забезпечення, що дозволяє оформити операцію швидше, ніж при ручному введенні даних. Такий спосіб використав минулого року 19-річний син генеральної менеджеркки Nike з Північної Америки Енн Хеберт, після чого вона була змушена піти у відставку. Тоді він придбав на її кредитну карту кросівки, а потім перепродав їх з вигодою для себе. ЗМІ повідомляли, що для обходу систем відстеження покупок він задіяв ботів.

Читайте також: Nike оголошує боротьбу з зайвими запасами на складах, що накопичилися під час пандемії

 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також