17 жовтня 2022

Mango розширює присутність у Великій Британії

Mango розширює присутність у Великій Британії
1179

Іспанський бренд Mango нарощує присутність у Великій Британії, відкриваючи відразу три нові магазини цієї осені, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Drapers. Таким чином, кількість торгових точок компанії у Великій Британії збільшиться майже до 50.

Зараз у Mango в країні 46 магазинів, включаючи власні точки та відділи в універмагах. У вересні було відкрито магазин у торговому центрі Bluewater у Дартфорді, а на 14 жовтня заплановано запуск торгової точки площею понад 300 кв. м у новому лондонському ТЦ Battersea Power Station, де буде представлений лише жіночий одяг.

У листопаді Mango планує відкрити ще один магазин із виключно жіночим асортиментом у ТЦ Eldon Square у Ньюкаслі. Його площа становитиме понад 400 кв. м.

Іспанський ритейлер веде діяльність у Великій Британії з 1998 року. У 2021 році компанія посилила свою присутність у регіоні, відкривши флагманський магазин на Оксфорд-стріт у Лондоні та ще три точки у Манчестері, Единбурзі та Дербі. Крім цього, Mango уклала дев'ять концесійних угод з компанією John Lewis Partnership plc, оператором універмагів на території всієї Великої Британії, а також підписала 10 договорів на оптові постачання з ірландською мережею Shaws і чотири з лондонськими Morleys Brixton.

Читайте також: Mango закриває преміальний бренд Alter Made

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також