24 листопада 2022

Alibaba оголошує про низький рівень доходів за останній квартал

Alibaba оголошує про низький рівень доходів за останній квартал
1502

Китайський гігант електронної комерції Alibaba Group Holding опублікував свій звіт за останній квартал, з якого видно, що компанія отримала значно менші доходи, ніж планувала, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Головною причиною аналітики називають політику Китаю щодо стримування розповсюдження Covid-19, яка призводила до невиправданих локдаунів. Також фахівці відзначили погіршення економічних перспектив, яке пов’язують із несприятливою поточною ситуацією на глобальному ринку.

У самому Китаї витрати споживачів у сфері роздрібної торгівлі також впали. Тож немає нічого дивного, що дохід Alibaba протягом третього кварталу зріс у річному вимірі лише на 3%, хоча раніше прогнозували двозначний показник. Загалом інтернет-ритейлер отримав за цей час 28,96 млрд доларів США замість очікуваних 29,2 мдрд.

Генеральний директор Деніел Чжан сказав, що споживчий попит був слабким, а нова хвиля Covid-19 «впливала на одну територію за іншою, призводячи до ненормальних або призупинених логістичних послуг у різних місцях». За його словами, акціонери при цьому втратили за три місяці 2,9 млрд доларів своїх капіталів, оскільки курс акцій у США впав на 2%, і те ж саме відбувалося на інших біржових майданчиках.

Також Чжан повідомив, що у третьому кварталі приблизно 15% доставок відбувалися у ненормальному режимі. Окрім проблем з логістикою експерти говорять і про незвично теплу погоду на початку осені, через що надто мляво продавалися теплі речі.

Читайте також: Alibaba відмовилася від фінансування «Аліекспрес росія»

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також