06 грудня 2022

Shein обійшов Zara за популярністю у 2022 році

Shein обійшов Zara за популярністю у 2022 році
1288

Інтернет-платформа швидкої моди Shein очолила новий рейтинг сервісу фінансової аналітики money.co.uk як найпопулярніший модний бренд майже у всіх країнах світу, повідомляє TradeMaster.UA.

За даними, зібраними консалтинговою компанією протягом останніх 12 місяців, новий претендент на звання лідера в щорічному списку Shein перевершив показники Zara. Дослідження констатує, що китайська компанія була найпопулярнішим брендом у пошуку Google у 113 країнах, включаючи Австралію, Францію та Ірландію.

Таким чином, бренд Zara опинився на другому місці, хоча й зберіг провідні рядки за популярністю у 26 країнах, включаючи Грецію, Японію та Туреччину, а також країну свого походження – Іспанію.

Ритейлер Zalando знову став третім за популярністю модним брендом, а за ним слідує Nike, який опустився на дві позиції порівняно з 2021 роком. Загалом по Європі перші три позиції у перевагах аудиторії ділили між собою Zara, Shein та Zalando.

У Північній і Центральній Америці Shein лідирував у більшості країн, у тому числі в Мексиці та на Ямайці. У США перше місце зайняла мережа універмагів Macy's, тоді як у Канаді найпопулярнішою виявилася марка спортивного одягу Lululemon.

Автори рейтингу також відзначили, що більш помітну роль стали відігравати провідні спортивні бренди: поряд з Nike до лідерів увійшов Adidas з найкращими показниками у восьми країнах, а Puma вийшов на перше місце в Індії.

За люксовими та преміум-брендами статистика сильно відрізняється від мас-маркету, проте експерти зафіксували появу в цьому сегменті двох нових учасників – Hugo Boss та Michael Kors. Причому перший став затребуваним у Буркіна-Фасо, а другий — у Казахстані.

Читайте також: Zara - найпопулярніший бренд, одяг якого перепродують в інтернеті

 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також