01 декабря 2022

Zara - найпопулярніший бренд, одяг якого перепродують в інтернеті

Zara - найпопулярніший бренд, одяг якого перепродують в інтернеті
1323

Іспанський бренд Zara очолює рейтинг найпопулярніших марок на платформах із перепродажу модного одягу, випливає з матеріалів дослідження онлайн-сервісу Savoo. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

На платформах Depop, eBay, Asos Marketplace та Vestiaire Collective одночасно розміщується понад 670 тисяч оголошень про продаж товарів Zara. Більшість із них – на популярній в молодіжної аудиторії платформі Depop, яка з 2021 року належить Etsy.

Експерти зазначають, що останнім часом Zara, популярність якої у всьому світі не викликає сумнівів, опиняється у центрі скандалів. Наприкінці листопада протести відбулися в Мадриді, де працівники вимагали збільшення заробітної плати. А в Мельбурні активісти протестували проти політики H&M, Zara й інших брендів, що спеціалізуються на fast fashion.

У Savoo, який працює з кількома благодійними організаціями, також вказують на проблеми у сфері сталого розвитку. Хоча купівля одягу на платформах Resale є більш відповідальною з точки зору збереження навколишнього середовища, її виробництво з синтетичних тканин також несе витрати. Активісти закликають споживачів двічі подумати перед тим, як купувати річ на один сезон.

Читайте також: Ізраїльтяни спалюють одяг Zara та закликають бойкотувати бренд

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также