09 декабря 2022

Aldi відкрила у Брюсселі перший магазин «надкомпактного» формату

Aldi відкрила у Брюсселі перший магазин «надкомпактного» формату
1284

Цього тижня компанія Aldi відкрила свій 23-й магазин у столиці Бельгії. Новий магазин став особливим: магазин площею лише 600 кв. м, розташований поряд з університетом в Ікселлі, удвічі менше від звичайного Aldi. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Detail.

Однак, незважаючи на зменшений розмір магазину, в ньому представлений весь асортимент Aldi, що складається з 1600 найменувань. Задля підвищення місткості було розроблено спеціальну упаковку та особливе обладнання.

Новий компактний формат магазину – це шлях Aldi до того, щоб стати найпопулярнішим магазином для жителів Брюсселя.

У планах німецького дискаунтера ще шість таких локацій, інвестиції у відкриття яких становитимуть 35 млн євро.

За рахунок нового надкомпактного формату німецька мережа адаптується до поведінки міських споживачів, які купують частіше, але в менших кількостях. Основною відмінністю від магазинів у центрі міста інших мереж є ціноутворення.

Ерік Вінтерс з Aldi каже: «Наші міські магазини не дорожчі; ми є однією з небагатьох мереж, яка зберігає однакові ціни по всій країні».

Такі низькі ціни в магазинах поблизу, на думку дискаунтера, є унікальною торговою точкою в столиці бельгійської. Оскільки місця в центрі міста обмежені, Aldi застосувала творчий підхід. Мережа використовує візки меншого розміру, що дозволило зменшити ширину проходів. Продукти мають менше граней, а полиці стали глибшими, щоб на них можна було розмістити більше товарів. У магазині всього три надмалих каси й обмежене паркування на десять місць, оскільки місцеві жителі та студенти не є постійними користувачами автомобілів.

Aldi зосередить цю компактну концепцію спочатку на Брюсселі: «Це місто зі зростаючим населенням. Ми бачимо великий потенціал, ми хочемо стати ближчими до жителів Брюсселя і стати магазином близькості для столиці», – пояснює менеджер з розширення Геерт Де Рой. Він бачить найбільше можливостей на півдні та сході міста, хоча більшість із шести поточних проектів знаходяться на півночі. Не всі з них будуть зменшені в розмірах: це залежить від місцевих умов.

Читайте також: Aldi Nord скорочує години роботи, щоб скоротити витрати на електроенергію

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 


Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также