09 декабря 2022

Новий закон ЄС обмежить використання каучуку в моді

Новий закон ЄС обмежить використання каучуку в моді
1251

Новий закон, узгоджений Європейським союзом, забороняє імпорт у регіон продуктів, пов'язаних із вирубуванням лісів. Нові правила стосуються іншого виробу з деревини та гуми, які широко використовуються в індустрії моди, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Fashionunited.com.

У заяві Європейської комісії йдеться, що рішення значною мірою допоможе зупинити скорочення площі, яку займають ліси в усьому світі, та уповільнити процес їх деградації. Також цей крок сприятиме скороченню викидів парникових газів та збереженню біорізноманіття.

Гума як матеріал фігурує серед модних трендів вже більше року. Її використовують безліч брендів, починаючи з Bottega Veneta та його популярних чобіт з яскравими підошвами, закінчуючи гумовими дощовиками Zara.

Загалом, за даними організації захисту лісів Fern.org, близько чверті світового обсягу виробництва натурального каучуку використовується для виготовлення взуття та водонепроникного одягу. Незважаючи на це, плантації каучуконосних рослин продовжують залишатися однією із суттєвих причин скорочення лісових масивів, захоплення земель та порушень прав людини у 21 столітті.

Це пов'язано з тим, що вирощування каучукових дерев знижує біорізноманіття та прискорює ерозію ґрунту, а процес переробки цієї натуральної сировини призводить до утворення небезпечних відходів та їдких запахів, а також інших видів забруднення навколишнього середовища.

Тому згідно з новим регламентом, виробники та торгові підприємства повинні будуть довести, що їхня продукція не пов'язана з вирубуванням лісів або вироблена на територіях, які не зазнавали лісової вирубки після 31 грудня 2020 року. Компанії також будуть зобов'язані збирати точну географічну інформацію про походження сільськогосподарської сировини, що використовується в товарах, що їх поставляють.

Читайте також: Євросоюз змусив Facebook і Instagram відмовитись від таргетованої реклами

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также