09 декабря 2022

Вигоди стає вдвічі більше: Епіцентр та два українських банки анонсували випуск нового ко-продукту

Вигоди стає вдвічі більше: Епіцентр та два українських банки анонсували випуск нового ко-продукту
1380

Компанія «Епіцентр» спільно з Sense Bank, Абанком та глобальною компанією платіжних технологій Visa випустили цифрову кредитну картку Вигода, яка дає можливість отримувати подвійний кешбек: 2% балами за покупки в Епіцентрі та 1% від покупок в інших магазинах і онлайн. Кредитка «ВИГОДА» не має аналогів на ринку України.

Крім цього тримачі картки можуть отримати універсальну розстрочку від Абанку на 6 місяців без переплат під 0,00001% на всі покупки вартістю понад 500 гривень в мережі торгових центрів «Епіцентр» та на epicentrk.ua. 

Ще одна перевага нової цифрової картки – безкоштовне оформлення онлайн за 5 хвилин.

«Карткою «ВИГОДА» в Епіцентрі користуються майже 7 млн наших покупців, – розповідає Ірина Шинкаренко, директорка з реклами та маркетингу ТОВ «Епіцентр К». – Але ми разом з Sense Bank та Абанком хочемо надати ще більше вигод та переваг нашим лояльним клієнтам, наприклад, подвійні відсотки кешбеку. Абанк пропонує також кредитний ліміт на безліч товарів від Епіцентру без передплат. Я переконана: в цей непростий час люди потребують нашої підтримки, і ми створюємо спільні корисні продукти. А під час акції Чесна Вигода це ще й мультиперевага: і економія, і подвійні бали.

 «Як і завжди ми концентруємося на розробці пропозицій для клієнтів, які є максимально зручні та вигідні. Саме питання вигоди сьогодні є найбільш актуальним для кожного українця. Тому з Епіцентром і створили унікальний продукт для ринку, який в першу чергу про отримання додаткових коштів за його використання нашими існуючими і потенційними клієнтами.  І звісно цифрова картка «Вигода» - це все про зручність, доступність та більше можливостей», - зазначив Андрій Гриценюк, виконавчий директор блоків «Інформаційні технології» та «Роздрібний бізнес», Член Правління Sense Bank.

Ми цінуємо час наших клієнтів, тому важливим критерієм при створенні продукту для нас є швидкість та зручність оформлення, саме тому картку можна оформити протягом 5 хвилин у мобільному додатку АBank24. Тільки уявіть: ви у магазині “Епіцентр”, у черзі, і коли приходить час розплатитися — ви робите це щойно оформленою карткою “Вигода” — це дуже круто!” — повідомляє керівник напрямку “Кредитні картки” Євген Зайченко.

«Головна мета Visa – стати кращим способом оплати для кожного в будь-якому куточку світу. Ми раді підтримати проєкт Вигода, який допомагає споживачам робити покупки більш зручними і доступними для багатьох, навіть в надскладних умовах. Ми впевнені, що досвід компанії «Епіцентр» в роботі з клієнтами, розумінні їх потреб та побудові лояльності дозволить задовольнити потреби існуючих і залучити нових клієнтів. А міжнародні компетенції Visa та найсучасніші технології посилять картку Вигода і нададуть виключний клієнтський досвід в платіжних рішеннях», - коментує Наталя Войтович, старша директорка, голова департаменту по роботі з торговельно-сервісними підприємствами і еквайрингу Visa в 17 країнах.

Оформити віртуальнукредитну картку «Вигода» можна:

· у цифровому банку Sense SuperApp

· у мобільному додатку Абанку

· за окремим QR-кодом, який можна буде знайти в торгових центрах, на сайті та у соціальних мережах Епіцентру.

Для оформлення універсальної розстрочки необхідно:

- Оформити віртуальну кредитну картку «ВИГОДА» Абанку з кредитним лімітом до 200 000 гривень  

- Здійснити покупку на суму від 500 грн у мережі торгових центрів «Епіцентр» або на epicentrk.ua та оплатити карткою «ВИГОДА».

 Sense Bank пропонує кредитний ліміт до 100 тис грн з пільговим періодом до 62 днів. Крім того, клієнт отримує додатковий дохід 8% річних від залишку власних коштів.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также