20 января 2023

На шляху до енергонезалежності: як Фокстрот адаптував роботу мережі в нових реаліях

На шляху до енергонезалежності: як Фокстрот адаптував роботу мережі в нових реаліях
1233

У січні ритейлер досяг позначки у 74%, або 83 магазини, що продовжують повноцінну роботу в автономному режимі навіть за умов екстрених відключень електроенергії. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Ці магазини, в залежності від потреб, забезпечені потужними зарядними станціями, генераторами (власними або в ТРЦ), ліхтарями, лампами, системами супутникового інтернету, що дає можливість надавати якісний сервіс та всі заявлені послуги. Також – у низці магазинів відвідувачі мають можливість зарядити свої гаджети та попрацювати з доступом до wi-fi.

«Наші покупці разом з нами вже адаптувалися до сучасних реалій. І тому мають впевненість, що можуть в будь-який проміжок робочого дня прийти до нас та придбати те, що необхідно. Бажання і готовність у клієнтів купувати техніку є, що стимулює нас  рухатися далі на шляху до енергонезалежності», – зазначив Данил Векленко, в.о. операційного директора.

У подальших планах ритейлера – розширювати список магазинів, які можуть повноцінно працювати незалежно від графіків відключень світла. При цьому особлива увага приділятиметься встановленню систем супутникового інтернету або ж впровадженню дієвих рішень разом з регіональними провайдерами. Це дасть змогу удосконалити роботу сервісів, які безпосередньо залежать від наявності інтернету: цифрових видів оплат, онлайн-оформлення замовлень тощо.

Нагадаємо, що після перших масованих ракетних обстрілів у жовтні 2022 року Фокстрот розпочав процес із забезпечення роздрібної мережі автономними джерелами живлення. Компанія поставила собі за мету до кінця 2022 року зробити енергонезалежними до 70% своїх магазинів. Станом на січень у мережі працює 114 магазинів, 2 з них – у форматі точок видачі інтернет-замовлень.

Читайте також: «Картковий модуль» у Фокстрот: понад 1 млн гривень продажів у кредит за час «пілоту»

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также