26 січня 2023

Maxima Latvija запускає схему поводження з біовідходами

Maxima Latvija запускає схему поводження з біовідходами
1180

Maxima Latvija оприлюднила нову ініціативу, яка має на меті поінформувати клієнтів про сортування відходів і спонукати їх переглянути свої щоденні звички утилізації сміття. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Схема в рамках кампанії «#biovaig», яку проводить Ризька міська рада.

На певний час у магазинах представлені паперові пакети нового дизайну, які інформуватимуть покупців про біологічні відходи та навчатимуть їх поводженню з відходами. Нові паперові пакети доступні в 88 магазинах Maxima Ризького регіону.

Пакети містять інформацію про види біологічних відходів, які можна сортувати в контейнери для біологічних відходів та інші спеціально відведені місця. Ціна кожного мішка становить 0,30 євро.

«Сортування відходів і подальша переробка відіграють важливу роль у просуванні екологічної стійкості», — прокоментувала Санта Роберта, менеджер із корпоративної соціальної відповідальності та сталого розвитку Maxima Latvija. «Правильно сортуючи відходи, можна створити позитивні зміни як у своєму повсякденному житті, так і в суспільстві в цілому, починаючи від переробки матеріалів і скорочення ресурсів для виробництва нових продуктів і закінчуючи популяризацією чистого довкілля. .

«Хоча біовідходи не є новим видом відходів, їхнє роздільне збирання поступово впроваджується. Maxima Latvija також цілеспрямовано впроваджує різноманітні заходи для популяризації звичок сортування відходів у суспільстві. Ми запрошуємо всіх звернути увагу на свою повсякденну діяльність та запровадити нові природоохоронні звички, щоб разом дбати про навколишнє середовище».

Читайте також: Maxima впроваджує електронні чеки

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги