27 січня 2023

IKEA повністю замінила постачання деревини з росії та Білорусі

IKEA повністю замінила постачання деревини з росії та Білорусі
1420

IKEA замінила деревину з росії та Білорусі постачаннями з Польщі, Швеції та країн Балтії. Виробник меблів відмовився від закупівлі сировини з росії через розв'язану війну в Україні, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Reuters.

Меблева компанія IKEA - один із найбільших у світі споживачів деревини. За період із серпня 2021 року до серпня 2022 року, вона використала 20 млн кубометрів деревини для виготовлення меблів та упаковки. 26 січня компанія опублікувала карту, де розкрила, які країни постачають їй сировину.

Компанія збільшила обсяги постачання деревини зі Швеції, країн Балтії, Польщі та Німеччини на тлі війни в Україні. У результаті Польща, Литва та Швеція стали трьома найбільшими постачальниками за рік до серпня 2022 року. На ці країни припадає 28%, 10% та 9% поставок компанії.

До війни росія та Білорусь входили до десятки найбільших постачальників деревини компанії IKEA, на їхню частку припадало 6% та 5% поставок відповідно. Але після вторгнення IKEA перестала співпрацювати з постачальниками цих країн.

Компанія також шукає альтернативи росії та Білорусі на інших ринках. У 2022 році компанія відкрила перший магазин у Південній Америці: у серпні він почав працювати у столиці Чилі, Сантьяго.

Читайте також: ІКЕА завершить продаж заводів на росії до літа 2023 року

 

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також