27 января 2023

Місія здійсненна. Як українці зібрали понад мільйон гривень, щоб зігріти тварин у притулках

Місія здійсненна. Як українці зібрали понад мільйон гривень, щоб зігріти тварин у притулках
1115

Скільки тепла виділяють 165 кубічних метрів дров, 11,5 тонн паливних брикетів, 333 будки та 7 пічок і булер'янів? Достатньо, аби забезпечити теплу та комфортну зиму для 10 000 безхатніх тварин!

Підготувати до зими хоча б 8 притулків — таку амбітну мету фонд Happy Paw та Лінія магазинів EVA обрали для спільного благодійного проєкту "Тепло хвостикам". У результаті відсоток ККД добра українців вкотре перевершив заплановані суми зборів. Адже завдяки підтримці 84 062 небайдужих благодійників тепло вдалось подарувати для тварин 41 притулку з 12 регіонів України від Сум та Хмельницького і до Миколаєва та Запоріжжя.

За місяць (від 7 грудня до 7 січня) проєкт "Тепло хвостикам" залучив до допомоги тваринам 1 194 218 гривень. З них 683 718 гривень зібрали через каси мережі магазинів EVA. 250 500 гривень вдалось залучити через сайт проєкту https://teploeva.happypaw.ua/, де можна було погратись із віртуальними котиком чи песиком. А 260 000 гривень склав благодійний внесок від самої компанії EVA.

"Забезпечити тварин їжею, вилікувати хворих та знайти чотирилапим дім — це пріоритетні завдання будь-якого українського притулку. Війна ще більше загострила цей ланцюжок постійних потреб, адже покинутих, травмованих і нужденних тварин за цей рік стало у сотні разів більше. Коти та хворі тварини потребують сталого температурного режиму, який порушується через постійні обстріли енергосистеми. А собаки — міцних і теплих будок без переохолоджень, вологи чи всюдисущих паразитів, адже саме у будках та вольєрах вони часто проводять усе своє життя.

У результаті ми маємо переповнені притулки і виснажених волонтерів, які щоденно, без перебільшення, у кризових умовах борються за виживання десятків тисяч тварин. Тому проєкт "Тепло хвостикам" не лише допоможе тваринам пережити зиму з теплою м’ясною кашею (адже її варять на дровах чи брикетах) біля теплої пічки та у комфортній і персональній будці. Він також допоможе притулкам мати хоча би мінімальну впевненість у майбутньому, наскільки це можливо у наш важкий час", — коментують у фонді допомоги безпритульним тваринам Happy Paw

Теплу підтримку отримали і підопічні бахмутського притулку "Лада", який влітку евакуювався у Новомосковський район Дніпропетровської області. Притулок зміг вивезти півтори сотні тварин та зараз намагається з нуля обжитись на новому місці — у приміщеннях старого корівника, де не було жодних комунікацій та умов. Проєкт "Тепло хвостикам" допоміг вдруге змінити життя цих  тварин, адже тепер приміщення обігрівається двома булер’янами, а притулок забезпечений паливними брикетами на всю зиму.

Притулки для безхатніх тварин не мають змоги самостійно купувати та оновлювати старі будки. Чеботарь Тетяна, керівниця зоозахисної організації у Переяславі коментує: “Наш притулок розрахований на 70 тварин, а зараз їх у нас 126. Найчастіше притулок наповнюється цуценятами з приплодів домашніх тварин. Тому ці будки справжнє спасіння для нас, адже самостійно ми не можемо забезпечити всіх тварин дахом над головою. Деякі песики у нас жили у вольєрах із старими будками, а інші взагалі без будок, ми там просто перегородили дошками і насипали соломи, щоб тварини хоча б  не спали на бетоні. Якщо будка неякісно зроблена, то її вистачає на 2-3 роки. Але ці будки явно зроблені з гарних матеріалів, тому, впевнена, що їх вистачить надовго. Ми насипали у них соломи, собаки неймовірно радіють та не хочуть вилазити з нових домівок”.

“Ми безмежно щасливі, що люди так активно долучились до нашої ініціативи. Це вчергове доводить, наскільки багато любові в серцях українців. Завдяки щедрості благодійників число притулків, яким ми змогли допомогти, збільшилось у п’ять разів від запланованого. Це ще тисячі тварин, котрі поки не мають дбайливих господарів, але вже зігріті душевним теплом з усіх куточків України. Частинкою цього тепла ми також поділилися з собаками з Павлоградського пошукового загону «Антарєс», які 22 години поспіль працювали на місці трагедії 14 січня у Дніпрі. Вони постійно залучені до роботи по всій території України від поліції та ДСНС. Це єдина кінологічна організація, з якою співпрацює генеральний штаб ЗСУ в рамках проєкту пошуку тіл загиблих захисників України. Тож, щоб віддячити за їхню роботу, в рамках ініціативи “Тепло хвостикам” ми передали переноски та попони для пошукових собак”, — поділилася керівниця PR-напряму ТОВ “РУШ” (лінія магазинів EVA та EVA.UA) Олександра Гнатик.

Лінія магазинів EVA третій рік поспіль напередодні новорічних свят допомагає притулкам для тварин, відмовляючись від корпоративних подарунків партнерам. Вже вдруге мережа об’єднує зусилля з фондом Happy Paw, щоб поділитись з пухнастиками з притулків магією Різдва та теплом добрих сердець українців.

Читайте також: Мережа EVA представила новий концепт магазину

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Кращі компанії

Особи

Блоги