03 лютого 2023

Клієнти WOG зібрали необхідну суму для придбання пожежної автівки для херсонських вогнеборців

Клієнти WOG зібрали необхідну суму для придбання пожежної автівки для херсонських вогнеборців
1649

Всього три тижні знадобилось, щоб зібрати 1 730 000 грн на закупівлю пожежного авто для ГУ ДСНС м. Херсон. Збір був оголошений мережею АЗК WOG спільно з Благодійним проєктом «Українські Вогнеборці» в межах проєкту «Добробонуси». Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

На початку січня в мережі АЗКWOG стартував проєкт «Добробонуси». Долучитися до нього міг кожен клієнт. Для цього з бонусів, що накопичилися на його бонусному рахунку PRIDE, варто було на власний розсуд спрямувати будь-яку їх кількість на добру справу. Всі зібрані бонуси будуть переведені WOG у гривні та перераховані на рахунок Благодійного проєкту «Українські Вогнеборці» для закупівлі пожежного авто.

«Херсон – місто патріотів, місто героїв, місто доблесті українського воїнства, а ще місто болю, адже щоденно потерпає від постійного терору, результатом якого є пожежі та руйнування. Проєкт «Добробонуси» – це про згуртованість, допомогу та добро. Українці від Мукачева до Харкова, від Ізмаїла до Ковеля обʼєдналися, щоб допомогти херсонським вогнеборцям рятувати місто від пожеж і життя людей, що страждають від них.
Від кількох до 2 227 гривень бонусами, саме стільки склав найменший та найбільший донат, який жертвували в бонусах клієнти нашої мережі. Це справжні ДОБРОбонуси, адже в найближчі кілька тижнів вони перетворяться на авто, яке конче необхідне рятівникам»,
- зазначив директор з маркетингу мережі АЗК WOG Геннадій Карлінський.

«Ми щиро раді, що WOGразом із клієнтами за такий короткий строк зібрали потрібну суму. Наші спеціалісти підібрали кілька пожежних авто й найближчим часом виїдуть, щоб провести їх аудит і визначити, яку машину купуватимемо. Після доукомплектації відповідно до запитів херсонських вогнеборців передамо їм авто. Як і зазвичай, обов’язково відзвітуємо за кожну витрачену копійку», - наголосив Андрій Твердовський, керівник Благодійного проєкту «Українські Вогнеборці.

«Добробонуси» – це проєкт, який дає можливість зробити допомогу захисникам та рятувальникам доступною і простою звичкою. Невдовзі автопарк ГУ ДСНС Херсону поповнить нове пожежне авто.  Влітку за цією ж механікою спільно із Благодійним фондом Сергія Притули було зібрано 2,5 млн грн, які спрямували на закупівлю трьох спеціалізованих евакуаційних машин для підрозділів ЗСУ.

«Ми вдячні кожному клієнту, який долучився до проєкту та передав накопичені бонуси на добру справу. Найближчим часом WOG у свій спосіб віддячить усім небайдужим українцям, які підтримали нашу ініціативу й рятувальників, запустивши новий  проєкт, що має на меті допомогти ЗСУ. Цього разу вже буде донатити WOG із власного прибутку», - додав Геннадій Карлінський.

Читайте також: Подорожуй з аптеками “Подорожник” та WOG: відтепер на заправках WOG можна придбати товари з асортименту аптек

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також