03 февраля 2023

Марина Вознесенська на Big Trade-Marketing Show-2023: Моменти істини

Марина Вознесенська на Big Trade-Marketing Show-2023: Моменти істини
1313

10 лютого 2023 року в Києві відбудеться щорічна Міжнародна бізнес-конференція Big Trade-Marketing Show-2023: Моменти істини. Спікерка Марина Вознесенська презентує доповідь «Ефективні нецінові промо для підвищення продаж та лояльності покупців в умовах сьогодення».

BIG TRADE-MARKETING SHOW – це must-visit подія для маркетологів України. На заході ви отримаєте високу концентрацію практичних знань, спікери провідних компаній поділяться своїми успішними кейсами та інструментами для підвищення ефективності трейд-маркетингової функції у ваших компаніях.

Лейтмотивом програми конференції BIG TRADE-MARKETING SHOW у 2023 році стали ключові та найактуальніші світові та локальні тренди у трейд-маркетингу.

Серед спікерів конференції буде Марина Вознесенська, директорка з маркетингу мережі магазинів «Експрес Маркет box». Вона виступить із темою «Ефективні нецінові промо для підвищення продаж та лояльності покупців в умовах сьогодення».

box - це молода і молодіжна мережа стильних маркетів біля вашого будинку. Мережі box лише декілька років, її перший маркет було відкрито у 2020 році
Наразі мережа box стрімко розвивається і на сьогодні налічує понад 70 маркетів, з площею від 50 до 230 кв.м., які розміщуються в Києві та київській області.

РЕЄСТРАЦІЯ

Читайте також: 10 лютого відбудеться конференція Big Trade-Marketing Show-2023: Моменти істини

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Кращі компанії

Особи

Блоги