27 лютого 2023

У Великій Британії зростає дефіцит свіжих фруктів та овочів

У Великій Британії зростає дефіцит свіжих фруктів та овочів
1403

Дефіцит свіжих овочів і фруктів, що виник у Великій Британії, може тривати місяць, такі побоювання висловила Тереза Коффі, радник Міністерства навколишнього середовища. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailGazette.

Нестача продуктів категорії «Фреш» виникла після того, як великі роздрібні мережі, включаючи Asda, Aldi, Morrisons і Tesco, ввели обмеження на їх закупівлю.

У четвер Коффі заявила парламенту, що для вирішення проблем з поставками може знадобитися деякий час, і частково пояснила нестачу продуктів холодним періодом на півдні Іспанії та Північній Африці. Відповідаючи на запитання про порожні полиці в супермаркетах, Коффі сказав членам парламенту: «Після обговорення проблеми з представниками промисловості та роздрібної торгівлі ми припускаємо, що ця ситуація триватиме ще від двох до чотирьох тижнів». Як альтернатива Міністр запропонувала споживачам перейти на ріпу та інші сезонні овочі, які ще є на полицях супермаркетів, і які перебувають у меншій залежності від імпорту.

Колишній генеральний директор Sainsbury's Джастін Кінг звинуватив Brexit у «жахливій шкоді» для британських супермаркетів у зв'язку зі скороченням постачання фруктів та овочів: «Ми сильно залежимо від імпорту овочів та фруктів у цю пору року. Однак, ми самі створили цю проблему». Кінг звинуватив Уряд у повній відсутності підтримки для фермерів, для яких економічно невигідно вирощувати несезонні овочі та фрукти під склом. Витрати на електрику для них зростають у рази, а слідом за цим зростає і вартість. Тому великі британські супермаркети почали більше покладатися на імпорт продукції із південної Іспанії та північної Африки.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також